Adana Atlı Spor’da Tenis Rüzgarı Esti!

Türkiye’nin dört bir yanından 103 sporcunun katıldığı turnuva büyük heyecana sahne olurken, Korttaki sporcuların kıyasıya mücadelesi izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı.

Bir yandan tatlı bir rekabet yaşayan genç tenisçiler, bir yandan da Adana Atlı Spor Kulübü’nün dünya standartlarındaki eşsiz kortlarında 4 gün süren keyifli bir deneyim yaşadılar. Sporcuların kızlar ve erkekler kategorilerinde 8’erli gruplar halinde yarıştığı turnuva da erkeklerde Osman Can SÖYLER birinci, Tuna Kaan AYMAN ikinci olurken, kızlarda ise Deniz ÇÖMLEK birinci, Ayça ERTÜRK’te ikincilik madalyasını almaya hak kazandı.

Ayrıca turnuva da kulübümüz sporcularından Emir ŞENDOĞAN, Halil Berke SERİN, Bora Sezer ve Dila KURDAK dereceye girdi. Turnuva sonunda kızlardan Selin KEŞAF ve Ece TURCAN madalyalarını Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni ALDIRMAZ’ dan aldı.

ALDIRMAZ, birinci ve ikincilere madalyalarını verirken; Ulusal turnuvaları Adana’da düzenlemenin kent adına büyük önem taşıdığını belirterek, her zaman genç sporcularımıza destek olduk, olmaya da devam edeceğiz dedi.

Paylaş :

Son Haberler

E-bülten

Bizden haber alın!