Adana Atlı Spor Kulübünde Görsel Şölen Bugün Başladı

Türkiye Binicilik Federasyonu,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Adana Atlı Spor Kulübü’nün ortaklaşa düzenledikleri Gençlik ve Spor Bakanlığı, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Engel Atlama Binicilik Yarışmaları Adana Atlı Spor Kulübü’nün yenilenen tesislerinde bugün başladı. Günün ilk iki yarışında toplam 40 sporcu AdanaAtlı Spor Kulübü Kupası için start aldı. Sporcular zamana karşı yarışı hatasız tamamlamak için, başarılı bi performans ortaya koydu. 3’üncü koşudaTürkiyeAmatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Kupası’nda ise 32 sporcu mücadele verdi.

Günün en önemli ve 130 santimetrelik AdanaBüyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası’nda da 25 sporcu yarıştı. Renkli görüntülerin oluştuğu yarışlarda sporcular, aldıkları başarılı sonuçların ardından sık sık izleyicilerden alkış aldı.

SPORCULARI KUTLUYORUM

İyi bir organizasyona imza attıklarını belirten Kulüp Başkanı Namık KemalGüngören, Tadilatın ardından ilk kez düzenlenen organizasyonumuz, güzel geçti. Sporcularımız, Avrupastandartlarına kavuşturulan tesislerimizde, çekişmeli bir yarışma ortaya koydular. Tüm sporcuları kutluyorum dedi.

Paylaş :

Son Haberler

E-bülten

Bizden haber alın!