Adana Atlı Spor Kulübünde 27-28-29 Kasım ve 5-6-7 Aralık İller Arası Binicilik Engel Atlama Yarışmaları…

BASIN YAZISI

Adana’da 27-28-29 KASIM ve 5-6-7- ARALIK tarihlerinde ,Türkiye Binicilik Fedrasyonu’nun desteği ve Adana Atlı Spor Kulübü’nün organizatörlüğünde,  Adana Atlı Spor Kulübü’nde “İLLER ARASI BİNİCİLİK ENGEL ATLAMA YARIŞMALARI” düzenlenecektir. 

Yarışmalara İstanbul,Ankara,Bursa,İzmir ,Mersin ,Gaziantep,Eskişehir  ve Adana illerindeki binicilik kulüplerinden Türkiye’nin en iyi 100 at ve Binicisi katılacaktır. Toplam 6 gün sürecek yarışmalarda günde 6 yarış olmak üzere 36 yarşı yapılacaktır.yarışmlaraın başlangıç saati hergün 09.00 dur. Yarışmaların toplam ödülü 100.000 tl dir .

Yarışmalara destek olan “ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI” kupası 29-KASIM cumartesi  son yarış ve “GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI “kupası 07-12-2014 Pazar günü son yarış olarak yapılacaktır.

Yarışmalardan bir gün önce 27 Kasım 2014 tarihinde Adana Atlı Spor Kulübünde yeni biniciler için Binicilik lisans sınavı da yapılacak ve ilimize yeni  lisansli biniciler kazandırılacaktır. Yarışmalar süresince tüm  Adana halkını da ücretsiz olarak yarışmaları seyretmek üzere kulübümüze bekleriz.

ADANA ATLI SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU BAŞKANI

NAMIK KEMAL GÜNGÖREN

Davetiye için tıklayınız…

Paylaş :

Son Haberler

E-bülten

Bizden haber alın!